Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Кармалюкове

Кармалюкове (до 1955 року - Головчинці) - село, центр сільської Ради, лежить за 25 км від районного центру і за 8 км від залізничної станції Сербинівці. Населення - 1517 чоловік.
Сільраді підпорядковані населені пункти Майдан-Головчинський і Петрані.
У селі розташована центральна садиба колгоспу ім. Жданова. За господарством закріплено 3578 га землі, в т. ч. 2546 га орної. Господарство спеціалізується на вирощуванні зернових і технічних культур, м'ясо-молочному тваринництві» В селі є середня школа, бібліотека, клуб, стаціонарна кіноустановка. При школі створено музей У. Кармалюка.
У Кармалюковому працюють 39 комуністів і 107 комсомольців.
Перші згадки про село належать до XVI ст. На сільському кладовищі є надмогильний пам'ятник сількорові 6. Королю, вбитому куркулями 1928 року. В селі народився 10 березня 1787 року видатний керівник боротьби селянства Поділля проти кріпосництва У. Я. Кармалюк. 1 серпня 1965 року тут відкрито йому пам'ятник.

Кармалюкове