Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Сутиски

Сутиски - село, центр сільської Ради, лежить на лівому березі Південного Бугу, за 5 км від районного центру, за 10 км від залізничної станції Гнівань. Через село проходить шосе. Населення - 5791 чоловік.
У Сутисках міститься центральна садиба колгоспу ім. Леніна. За колгоспом закріплено 3115 га землі, у т. ч. 2067 га орної. Господарство спеціалізується на відгодівлі свиней. Тут розташовані також Тиврівське районне
відділення «Сільгосптехніки», Вінницький завод автоелектроанаратури, міжколгоспна інкубаторно-птахівнича станція. Доярку колгоспу М. П. Стеценко нагороджено орденом Леніна.
Працюють середня школа, середня школа- інтернат, консультпункт Тиврівської заочної середньої школи, вечірній машинобудівний технікум, будинок культури заводу, бібліотека, будинок культури, лікарня, аптека.
Є партійна і комсомольська організації, засновані 1924 року. Нині вони об'єднують 309 комуністів і 887 комсомольців.
Історичні джерела свідчать, що село існувало ще до XVI століття.
З села вийшли Герой Радянського Союзу В. О. Єгорович, генерал-майор О. В. Сакін, доктори біологічних наук Г. М. Ількун, П. Я. Голодрига, С. П. Ніколайчук.

Сутиски