Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Бирлівка

Бирлівка - село, центр сільської Ради, розташоване на берегах річки Берладинки, за 2 км від райцентру і за 6 км від залізничної станції Бершадь. З райцентром зв'язане авто дорогою. Населення - 2658 чоловік.
На території села міститься центральна садиба колгоспу ім. Леніна. У господарстві 4864 га землі, в т. ч. 3749 га орної, спеціалізується на відгодівлі свиней, вирощуванні зернових культур та цукрових буряків. Тракторист колгоспу ім. Леніна Г. Я. Зарудянський у 1971 році нагороджений орденом Леніна.
Діти бирлівських трудівників навчаються у восьмирічній школі. У селі є 2 бібліотеки, будинок тваринника, будинок культури, фельдшерсько-акушерський пункт, пологовий будинок, дитячі ясла. Виходить багатотиражна газета «Шляхом Леніна».
1929 року засновано партійну організацію. Зараз у селі 90 комуністів та 155 комсомольців.
Бирлівку засновано в кінці XVI - на початку XVII століття.
Передова ланкова колгоспу М. І. Максимець (зараз пенсіонерка) в лютому 1935 року була делегатом Другого Всесоюзного з'їзду колгоспників-ударників від колгоспників Бершадського району.

Бирлівка