Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Карбівка

Карбівка - село, центр сільської Ради. Лежить на правому березі річки Собі, за 7 км від районного центру, за 10 км від залізничної станції Гайсин. Населення - 1976 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Заріччя та Кисляк.
У Карбівці розташована центральна садиба колгоспу «Радянська Україна». За господарством закріплено 3822 га землі» в т. ч. 2487 га орної. Колгосп спеціалізується на відгодівлі великої рогатої худоби.
В селі є 8-річна школа, будинок культури, бібліотека; медичний пункт. Видається колгоспна багатотиражна газета «Промінь комунізму». Працюють партійна (з 1925 р.) та комсомольська (з 1922 р.) організації. В них на обліку 58 комуністів і 193 комсомольці.
Карбівка вперше згадується в історичних джерелах XVIII ст. В грудні 1648 року поблизу села козацький полк Івана Богуна завдав поразки польсько-шляхетському війську.
На території Карбівської сільради знайдено залишки поселень ранньотрипільської культури, скіфських часів та трьох поселень давніх слов'ян.

Карбівка