Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Попівка

Попівка - село, центр сільської Ради, знаходиться за 10 км від районного центру, за 28 км від залізничної станції Липовець. Населення - 828 чоловік. Сільській Раді підпорядковані села Вернянка, Гордіївка, Троща і селище Хмельове.
Колгосп ім. 40-річчя Жовтня обробляє 2491 га землі, у т. ч. 1994 га орної. Тут вирощують зернові і технічні культури, займаються розведенням м'ясо-мол очної худоби, свиней.
Відкрито восьмирічну школу, клуб, бібліотеку, фельдшерсько-акушерський пункт. Виходить колгоспна багатотиражна газета «Зоря комунізму».
На обліку партійної і комсомольської організацій числиться 39 комуністів і 34 комсомольці.
В селі Трощі народилися і деякий час працювали колишній міністр закордонних справ УРСР, нині посол СРСР в Марокко Л. X. Паламарчук, редактор республіканського журналу «Хлібороб України» О. П. Сидоренко.
Уродженцю села Гордіївки С. Т. Васюті за мужність і героїзм, виявлені в боротьбі проти гітлерівських окупантів на Полтавщині, посмертно присвоєно звання Героя Радянського Союзу.
Поблизу Попівки 1891 року розкопано курган доби бронзи.

Попівка