Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Горбівці

Горбівці - село, центр сільської Ради, віддалене від районного центру на ЗО км і на 23 км від залізничної станції Сербинівці. Населення - 638 чоловік. Сільській Раді підпорядковані села Антонівка, Вінниківці, Соколівка.
На території села є колгосп ім. Кірова, який користується 3488 га землі, у т. ч. 2079 га орної. Вирощування зернових і технічних культур - основний його напрям. У господарстві досягнуто високих сталих врожаїв. 1969
року тут одержано по 25,3 цнт зернових та по 380 цнт цукрових буряків з га, вироблено по 399 цнт молока та по 69 цнт м'яса на 100 га угідь.
У селі живуть і трудяться Герої Соціалістичної Праці П. М. Ольховик, Л. П. Осьмушко та М. М. Шостак. Ланкова І. А. Теклюк нагороджена орденом Леніна.
Працюють початкова школа, бібліотека, клуб, стаціонарна кіноустановка, фельдшерсько-акушерський пункт.
Партійну організацію засновано у 1927, комсомольську - в 1921 році. Комуністів на обліку - 54, комсомольців 134 чоловіка.

Горбівці