Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Лісова Лисіївка

Лісова Лисіївка - село, центр сільської Ради, розкинулось на лівому березі Десенки - лівої притоки Південного Бугу, за 8 км від районного центру і за 6 км від залізничної станції Сосонка. Населення - 3206 чоловік.
Тут розміщена центральна садиба колгоспу «Перемога». Господарство обробляє 3597 га землі, у т. ч. 2385 га орної. Спеціалізується на вирощуванні зернових і технічних культур, розведенні молочної худоби.
Працюють 2 восьмирічні школи, консультаційний пункт заочної середньої школи, 2 медпункти, пологовий будинок, клуб, кіностаціонар, 3 бібліотеки.
В селі є 35 комуністів, 120 комсомольців. Партійну організацію засновано у 1932, комсомольську - у 1930 році.
Перша згадка про село в письмових джерелах датується 1753 роком.
Жителі Лісової Лисіївки у травні 1861 року перестали відробляти панщину, а через два роки відмовились сплачувати викуп за землю.
500 жителів села у роки Великої Вітчизняної війни захищали Батьківщину, 287 з них нагороджені орденами й медалями Союзу РСР.

Лісова Лисіївка