Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Строїнці

Строїнці - село, центр сільської Ради, розташоване за 25 км від районного центру і за півкілометра від залізничної станції Ярошенка. Населення - 1793 чоловіка.
У Строїнцях розміщений центр радгоспу «Шлях комунізму». Господарство користується 2586 га землі, у т. ч. 1706 га орної. Тут вирощують зернові культури, розводять м'ясо-молочну худобу. Особливо розвинене
садівництво і ягідництво. Під садами зайнято 1037 га землі, під ягідниками - 29 га. Директора радгоспу В. М. Дубова і завідуючу дільницею 3. Г. Світильник нагороджено орденом Леніна.
Працюють середня школа, 2 бібліотеки, будинок культури, лікарський пункт.
Є партійна (існує з 1925 року) і комсомольська (створена 1928 року) організації. Вони об'єднують 40 комуністів і 79 комсомольців.
У XVIII ст. виселенці з села Дзигівки заснували поблизу Строїнців поселення Чепелівку. Незабаром села злилися в одне, яке дістало назву Строїнці.

Строїнці