Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Качанівка

Качанівка - село, центр сільської Ради, розташоване за 12 км від районного центру і залізничної станції Хмільник. Населення - 2013 чоловік. Сільраді підпорядковане село Семки.
На території села розташована центральна садиба колгоспу «Прогрес». За господарством закріплено 3624 га землі, у т. ч. 2808 га орної. Колгосп спеціалізується на відгодівлі великої рогатої худоби. Ланкову Г. Г. Погуть
нагороджено орденом Леніна.
Працюють восьмирічна школа, клуб, бібліотека, медпункт.
Є партійна і комсомольська організації, які об'єднують 47 комуністів і 123 комсомольці. Партійна організація існує з 1929, комсомольська - з 1927 року.
Уродженці Качанівки Й. Д. Лучицький - кандидат історичних наук, вчителька Є. М. Ре- вунова - Герой Соціалістичної Праці.
Село відоме з XVI століття.
За німецько-фашистської окупації у Семках діяла підпільна патріотична група, до якої входили К. Г. Лук'янчук, А. Д. Марункевич, О. О. Ратушний, К. П. Загородний, Ф. І. Попіль, С. П. Амонс. Встановивши зв'язок з партизанським загоном ім. Леніна, підпільники не раз виконували його бойові завдання. Під час чергового завдання у січні 1944 року багато патріотів загинуло в нерівнім бою.

Качанівка