Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Чернятин

Чернятин - село, центр сільської Ради, лежить на правому березі річки Рову, за 16 км від районного центру та за 3 км від залізничної станції Матейкове. Населення - 1618 чоловік. Сільській Раді підпорядковані населені пункти Слобода-Чернятинська, Токарівка.
В селі розташовано центральну садибу колгоспу ім. XXII з'їзду КПРС. За господарством закріплено 2896 га землі, в т.ч. орної 1914 га. Колгосп вирощує зернові й технічні культури. Розвинуте тваринництво м'ясо-
молочного напрямку. Допоміжними галузями є городництво, садівництво, бджільництво. На території села розташований пивоварний завод.
Тут працюють восьмирічна школа, бібліотека, клуб, дитячі ясла, лікарня. У селі є сільськогосподарський технікум.
Партійна організація налічує 65 комуністів, комсомольська - 445 членів ВЛКСМ.
Чернятин засновано у XVII столітті.
В листопаді 1917 року селяни самочинно конфіскували ліси й збіжжя поміщицького маєтку. Під час Великої Вітчизняної війни в Слободі-Чернятинській діяла підпільна партизанська група М. Д. Никитюка.

Чернятин