Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Цекинівка

Цекинівка - село, центр сільської Ради. Лежить на лівому березі Дністра, за 25 км від районного центру, за 65 км від залізничної станції Могилів-Подільський. Населення - 2262 чоловіка.
В селі розміщена центральна садиба колгоспу ім. Леніна. За господарством закріплено 2859 га землі, вт. ч. 1987 га орної. Розвинуто рільництво, м'ясо-молочне тваринництво, виноградарство й садівництво. Голова
колгоспу Ф. 3. Дяпенко- Герой Соціалістичної Праці, ланковий І. І. Журавський нагороджений орденом Леніна.
У Цекинівці є середня школа, будинок культури, бібліотека. Серед трудяіцих Цекинівки - 67 членів КПРС та 37 комсомольців.
Село засноване на початку XVIII ст. Мешканці Цекинівки, бійці-котовці Є. О. Ляхомський та І. А. Герасимчук 1920 року нагороджені орденом Червоного Прапора. За доблесть, виявлену на фронтах Великої Вітчизняної війни, В. А, Булату присвоєно звання Героя Радянського Союзу.
За дев'яту п'ятирічку в Цекинівці буде споруджено будинок Рад, приміщення середньої школи, розширено мережу водогону, тваринницький комплекс. Колгоспники взяли соціалістичні зобов'язання добитися значного підвищення продуктивності тваринництва та врожайності всіх культур.

Цекинівка