Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Леухи

Леухи - село, центр сільської Ради, лежить на лівому березі річки Сороки, притоки Собі, за 40 км від районного центру, за 10 км від залізничної станції Монастирище. Населення - 2127 чоловік.
Багатогалузевий колгосп ім. Жовтневої революції користується 3390 га землі, у т. ч. 2689 га орної. Колгосп має електростанцію, млин та інші допоміжні підприємства.
Працюють середня школа, будинок культури,
2 бібліотеки, медпункт.
Партійна організація існує з 1927 року. Перший комсомольський осередок заснованоу 1923 році. Очолював його С. С. Бердій - нині полковник у відставці, учасник двох воєн, кавалер ордена Леніна, ордена Трудового Червоного Прапора, двох орденів Червоної Зірки, багатьох медалей. В селі працює 40 комуністів і 124 комсомольці.
Село як козацьке поселення відоме з XVII ст. Тут було побудовано невелике укріплення.
В роки Великої Вітчизняної війни 386 жителів села билися з ворогом на фронтах, 132 з них відзначено урядовими нагородами.

Леухи