Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Рівне

Рівне - село, центр сільської Ради, розкинулося по обох берегах річки Карайцю, за 10 км від районного центру та за 15 км від залізничної станції Вендичани. Населення - 1359 чоловік. Сільраді підпорядковане село Нишівці.
В Рівному знаходиться центральна садиба колгоспу «Вперед до комунізму». За господарством закріплено 4305 га землі, в т. ч. 2620 га орної.
Тут е середня школа, клуб, бібліотека.
Партійну і комсомольську організації засновано 1921 року. Нині 41 комуніст та 99 комсомольців активно працюють на всіх ділянках громадського життя.
У серпні 1918 року в селі відбулося повстання проти німецьких окупантів. За участь селян у партизанському русі було спалено 157 бідняцьких дворів. У квітні 1922 року у Рівному створюється трудова сільськогосподарська спілка, а в березні 1923 року - товариство спільного обробітку землі «Самопоміч».
В селі споруджено пам'ятник односельцям, що загинули від рук німецько-фашистських загарбників.

Рівне