Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Дяківка

Дяківка - село, центр сільської Ради, знаходиться за 42 км від районного центру. До найближчої залізничної станції Джулинка - 25 км. Населення - 1059 чоловік.
У селі розташована центральна садиба колгоспу ім. XX з'їзду КПРС. За ним закріплено 2371 га землі, в т. ч. 2042 га орної. Виробничий напрям господарства - зернові, технічні культури та м'ясо-молочне тваринництво. За високі показники у вирощуванні сільськогосподарських культур бригадира тракторної бригади Г. І. Волянського і доярку Г. М. Малу удостоєно ордена Леніна.
В селі є восьмирічна школа, сільська та шкільна бібліотеки, будинок культури; фельдшерсько-акушерський пункт.
Партійна організація села об'єднує 34 комуністи, комсомольська - 67 членів ВЛКСМ.
Село засноване 1730 року. Під час Великої Вітчизняної війни на його території діяла підпільна група під керівництвом І. К. Кириченка, до складу якої входило 16 чоловік.
Уродженцю села О. М. Чухнюк за самовіддану працю у Московському товарно-паровозному депо в роки Великої Вітчизняної війни присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці.

Дяківка