Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Гавришівка

Гавришівка (давня назва- Гавришівський Степ) - село, центр сільської Ради, лежить за 8 км від Вінниці. Населення - 1132 чоловіка. Сільській Раді підпорядковано населений пункт Телепеньки.
На території села - центральна садиба колгоспу «Зоря». У користуванні колгоспу 2371 га землі, з них 1796 га орної. Напрям господарства - вирощування зернових, технічних культур і тваринництво. В 1966-1968 pp. в колгоспі вироблено на 100 га сільськогосподарських угідь по 643 цнт молока і по 78,9 цнт м'яса. Його голову П. Г. Задворного нагороджено орденом Леніна й удостоєно звання Героя Соціалістичної Праці. Орденом
Леніна нагороджено доярку Г. Й. Вінницьку.
Працюють середня школа, дільнична лікарня, будинок культури, бібліотека.
Партійна організація у Гавришівці виникла 1929 року, на обліку - ЗО комуністів. Комсомольська - існує з 1924 року, вона об'єднує 140 членів ВЛКСМ.
1881 року в селі відкрито однокласне народне училище. Делегати п'ятого волосного з'їзду Рад, що відбувся 9 листопада 1922 року у Гавришівці, надіслали вітального листа В. І. Леніну з приводу його видужання.

Гавришівка