Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Попівці

Попівці - село, центр сільської Ради, розташоване за 27 км від районного центру, за 7 км від залізничної станції Копай. Населення - 2154 чоловіка. Сільській Раді підпорядковані села Верешки і Кошаинці.
В селі розташована бригада колгоспу ім. XX з'їзду КПРС, центральна садиба якого міститься в селі Антонівці. Провідна галузь господарства- садівництво. В 1928 році в селі збудовано плодоконсервний завод. В 1969 році на підприємстві працювало 204 робітники та інженерно-технічні працівники, а в період основного виробничого сезону - понад 350 робітників. Плодоконсервний завод випускає в рік 5 млн. умовних банок консервів.
Працюють середня школа, будинок культури, клуб, 3 бібліотеки. У школі створено ленінський музей. В ньому зберігаються експонати, зібрані вчителями та учнями в місцях, де жив і працював В. І. Ленін. Діє дільнична лікарня, амбулаторія, аптека.
Партійна організація об'єднує 91 чоловіка, комсомольська - 79.
Село засноване в кінці XV століття.
У селі Кошаринцях на честь 100-річчя з дня народження В. І. Леніна встановлено пам'ятник вождеві.

Попівці