Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Чуків

Чуків - село, центр сільської Ради, розташоване за 10 км від районного центру, за 14 км від станції Немирів. Біля села проходить шосейна дорога. Населення - 1123 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Бугаків, Остапківці, Перепеличчя.
У Чукові міститься центральна садиба колгоспу «Зоря комунізму». За колгоспом закріплено 5853 га землі, у т. ч. 4439 га орної. Господарство - багатогалузеве. Ланкову Є. К. Забіяченко, комбайнера В. Ф. Овсяницького, голову колгоспу Ф. В. Собідка нагороджено орденом Леніна.
Працюють середня школа, будинок культури, бібліотека, медпункт.
Діють партійна та комсомольська організації, які об'єднують 109 комуністів і 95 членів ВЛКСМ. Комсомольську організацію засновано 1923, партійну - 1931 року.
Історичні джерела свідчать, що село існувало в першій половині XVIII століття.
У 1899-1901 pp. в селі вчителював видатний український композитор М. Д. Леонтович. Чимало пісень, зібраних ним тут, ввійшло до «Збірника пісень з Поділля».
Поблизу Чукова та на околиці Остапківців виявлено залишки поселень доби неоліту, трипільської та черняхівської культур.

Чуків