Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Збаржівка

Збаржівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 21 км від районного центру, за 9 км від залізничної станції Наказне. Населення - 789 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Обозівка і Травневе.
В селі розміщена центральна садиба колгоспу ім. Жданова. За колгоспом закріплено 3196 га землі, в т. ч. 2367 га орної. Господарство має млин та олійню. Виробничий напрям - рільничо-тваринницький.
Є восьмирічна школа, клуб, бібліотека; пологовий будинок та медичний пункт. Видається колгоспна багатотиражна газета «Шлях до комунізму». В партійній організації 33 члени КПРС, у комсомольській - 68 членів В Л КСМ.
Засновано село в XIX ст. 1868 року мешканці Збаржівки та Княжної (нині Травневе) виступили проти місцевих поміщиків. Над селянами карателі вчинили жорстоку розправу.

Збаржівка