Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Яришівка

Яришівка - село, центр сільської Ради, розташоване за 15 км від районного центру, за 1,5 км від залізничної станції Студениця. Населення - 1442 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Лани, Студениця.
У Яришівці розміщується центральна садиба колгоспу ім. Куйбишева. За господарством закріплено 2871 га землі, у т. ч. 2020 га орної. Основні виробничі галузі колгоспу - рільництво і тваринництво.
Працюють восьмирічна школа, будинок культури, бібліотека, пологовий будинок.
Є партійна і комсомольська організації, які об'єднують 33 комуністи і 47 комсомольців. Партійну організацію засновано 1932, комсомольську - 1922 року. Перша згадка про село датується 1773 роком. За німецько-фашистської окупації деякі жителі села були членами підпільної організації «За соціалістичну Батьківщину», створеної в сусідньому селі Селищі. Житель Яришівки Б. Й. Завальнюк надавав свою квартиру для зустрічей підпільників, М. П. Ціотковський був зв'язковим підпільної організації.

Яришівка