Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Андрушівка

Андрушівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 23 км від районного центру, за 6 км від залізничної станції Андрусове. Населення - 2056 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Паріївка та Філютка.
В селі розміщена центральна садиба колгоспу ім. Калініна. В користуванні колгоспу 4062 га землі, в т. ч. 2846 га орної. Виробничий напрям- рільничо-тваринницький.
В Андрупіівці є 8-річна школа, будинок культури, бібліотека. На обліку перебувають 42 члени КПРС та 82 члени ВЛКСМ.
Село засноване в XIX столітті.
Під час німецько-фашистської окупації села тут діяв партизанський загін ім. Кірова. В липні 1943 року в о. Паріївці була створена підпільна група, її очолював колишній працівник райкому комсомолу О. П. Карпенко. Активним бійцем групи була завідуюча школою М. Ф. Ващенко, яка загинула в катівнях гестапо.
Уродженець Андрушівки письменник В. О. Речмедін висвітлив героїчну боротьбу своїх земляків - партизанів і підпільників - у романі «Коли закипала кров».

Андрушівка