Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Михайлівка

Михайлівка - село, центр сільської Ради, розташоване по обидва боки невеличкої притоки Південного Бугу - Яланця. Віддаль до районного центру 20 км, до найближчої залізничної станції Бершадь - 17 км. Населення - 1820 чоловік. Сільраді підпорядковане село Романівка.
В Михайлівці - центральна садиба колгоспу «Україна». У господарстві 4430 га землі, в т. ч. орної 3289 га. Тут вирощують зернові й технічні культури, розвинуте тваринництво м'ясо-молочного напрямку. Завершено
будівництво великого водоймища з водяним дзеркалом близько 80 га.
В Михайлівці є середня школа, клуб, стаціонарна кіноустановка, дві бібліотеки, дільнична лікарня, аптека. Видається багатотиражна газета «Ленінським шляхом».
Партійна організація налічує 60 членів КПРС. В селі є 43 комсомольці.
У роки Великої Вітчизняної війни в селах Михайлівці та Романівці діяла підпільна група під керівництвом С. Б. Чернеги. Уродженці Михайлівки - Герой Радянського Союзу П. Л. Лещенко, доктор технічних наук К. Р. Понько.

Михайлівка