Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Голубівка

Голубівка (до 1947 року - Леонардівка)- село, центр сільської Ради, лежить за 23 км від районного центру і за 1 км від залізничної станції Голендри. Населення - 412 чоловік. Сільській Раді підпорядковані населені пункти Гарасимівка, Голендри, Червоний Степ.
В селі центральна садиба колгоспу ім. Шевченка. За господарством закріплено 1394 га землі, у т. ч. 1092 га орної. Його виробничий напрям - вирощування зернових, технічних культур, м'ясо-молочне тваринництво. Працюють тут майстерні ремонту сільськогосподарської техніки.
Є в селі восьмирічна та вечірня середня школи, консультаційний пункт заочної середньої школи, бібліотека, клуб, кіностаціонар, медпункт, дитячі ясла.
Партійна організація виникла у 1935 році, комуністів - 31 чоловік, комсомольців на обліку 34, організацію створено у 1934 році.
Засноване село 1830 року.
1861 року тут сталися селянські заворушення.
Радянську владу в селі встановлено у січні 1918 року.

Голубівка