Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Стражгород

Стражгород - село, центр сільської Ради, розташоване за 3 км від районного центру, за D км від залізничної станції Розкошівка. Населення - 1955 чоловік. До Стражгорода у 1969 році приєднано село Розкошівку.
Колгосп ім. Фрунзе має в користуванні 1740 га землі, в т. ч. орної 1391 га. Тут вирощують зернові і технічні культури. 6 восьмирічна школа, клуб, бібліотека.
Партійну організацію засновано 1925 року, комсомольську - 1926. Тепер у Стражгороді працюють 49 комуністів, 129 комсомольців.
Перша згадка про село в письмових джерелах за 1708 рік. Жителі Стражгорода 1861 року виступали з протестом проти утисків властей. В жовтні 1917 року в Стражгороді відбувся антицерковний виступ селян, під час якого вони забрали церковний будинок, розподілили між собою землю, а священика вигнали з села.

Стражгород