Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Вовчок

Вовчок - село, центр сільської Ради, Віддаль до районного центру 19 км, до найближчої залізничної станції Яланець - 13 км. Населення- 919 чоловік.
В селі розташовано комплексну бригаду, яка з 1963 року входить до складу колгоспу «Шлях до комунізму» села Лісничого. За бригадою закріплено 1773 га землі. Напрям виробництва - зернові й технічні культури, м'ясо-молочне тваринництво.
Працюють восьмирічна школа, клуб, стаціонарна кіноустановка, 2 бібліотеки, а також фельдшерсько-акушерський пункт, аптека, дитячі ясла. 27 комуністів та 39 комсомольців трудяться нині у селі.
За переказами, село Вовчок засновано в другій половині XVII ст. Революційні події 1905-1907 років знайшли тут широкий відгук. Разом з жителями села Лісничого селяни розгромили панський маєток, спалили скирти.
1919 року в село повернувся моряк-балтієць Тарас Гуртовий. Він організував ревком і очолив боротьбу селян проти петлюрівських банд. Того ж року Т. Гуртовий загинув у бою з бандитами. В роки громадянської війни в селі перебували частини кавалерійської бригади Г. І. Котовського

Вовчок