Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Гулі

Гулі - село, центр сільської Ради, розташоване за 28 км від районного центру, за 34 км від залізничної станції Бар. Населення - 1200 чоловік. Сільраді підпорядковане село Слобода-Гулівська.
На території села розміщується центральна садиба колгоспу «Червоний хлібороб». Господарство користується 3885 га землі, у т. ч. 2306 га орної. Тут вирощують зернові культури, цукрові буряки, розводять сади. Розвинене м'ясо молочне тваринництво.
Працюють середня школа, будинок культури,
2 бібліотеки, фельдшерсько-акушерський пункт, профілакторій. Виходить колгоспна багатотиражна газета «Ленінським шляхом». В усіх галузях господарства і культури села трудиться 25 комуністів і 94 комсомольці.
Село засноване в першій половині XVII ст. У червні 1905 року гулівські селяни, влаштувавши страйк, 4 дні не працювали в господарстві поміщика. Їх виступ придушили солдати.

Гулі