Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Краснянка

Краснянка - село, центр сільської Ради, розташоване за 24 км від районного центру, за 15 км від залізничної станції Ярошенка. Населення - 586 чоловік. Сільраді підпорядковані села Дубина, Круги.
У Краснянці міститься центральна садиба колгоспу ім. Кірова. Господарство користується 2044 га землі, в т. ч. 1580 га орної, займається рільництвом і тваринництвом.
Працюють початкова школа, бібліотека, клуб, фельдшерсько-акушерський пункт. Виходить багатотиражна колгоспна газета «Зоря комунізму».
Є партійна і комсомольська організації, які об'єднують 23 комуністи і 9 комсомольців. Партійна організація існує з 1940, комсомольська - з 1930 року.
Засновано Краснянку у 1794 році.
На південно-східній околиці села, на лівому березі річки Краснянки виявлено залишки поселення черняхівської культури, розкопано кілька давньоруських курганів.
Вчителеві села Кругів С. П. Шлапакову присвоєно звання заслуженого вчителя Української РСР.

Краснянка