Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Летківка

Летківка - село, центр сільської Ради. Розташована на річці Тростянці, за 6 км від районного центру і залізничної станції Тростянець-Подільський. Через село проходить шосе. Населення - 1793 чоловіка. Сільраді підпорядкований населений пункт Северинівка.
В селі розміщена центральна садиба колгоспу «Перемога». За господарством закріплено 4037 га землі, в т. ч. 2850 га орної. Колгосп спеціалізується на відгодівлі свиней. Колгосп вийшов переможцем у соціалістичному змаганні на честь 50-річчя Великого Жовтня - йому присуджено перехідний Червоний прапор Ради Міністрів СРСР і ВЦРПС. Доярка П. Д. Шляхтун нагороджена орденом Леніна.
У Летківці є восьмирічна школа, будинок культури, бібліотека. Видається колгоспна багатотиражна газета «За комунізм». У центрі села височить пам'ятник В. І. Леніну. Комуністів - 76, комсомольців - 63.
Село засноване у XVIII ст. У квітні 1861 року відбулося селянське заворушення, на придушення його були кинуті війська.

Летківка