Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Бронниця

Бронниця - село, центр сільської Ради. Лежить біля гирла річки Котлубаївки, за 10 км від районного центру і залізничної станції Могилів-Подільський. Населення - 1197 чоловік. Сільраді підпорядковані населені иункти Григорівка, Криштофівка, Нова Григорівка, Оленівка, Садківці.
В селі розташовані фабрика побутової хімії та центральна садиба радгоспу «Зоря комунізму». Радгосп обробляє 3905 га землі, в т. ч. близько 2512 га орної землі, 212 га сортосаду. Крім рільництва, розвинуто садівництво, виноградарство й м'ясо-молочне тваринництво.
В Бронниці е 8-річна школа, будинок культури, бібліотека; пологовий будинок, фельдшерсько-акушерський пункт, будинок відпочинку «Гірський». В селі працюють 27 членів КПРС і 116 членів ВЛКСМ.
Бронниця вперше згадується у грамоті 1388 року. На території села збереглися залишки укріплень та підземні ходи, які свідчать про те, що Бронниця була фортецею. На це вказує й назва села.
На території Бронницької сільради, біля сіл Григорівки та Оленівки, збереглися рештки поселень трипільської культури та доби пізньої бронзи, городище скіфських часів, на якому існували слов'янські поселення VI11-IX та X-XI століть.

Бронниця