Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Красносілка

Красносілка - село, центр сільської Ради, лежить на лівому березі Південного Бугу. Віддаль до районного центру - 20 км. Через село проходить вузькоколійна залізниця Вінниця - Гайворон. У селі знаходиться залізнична станція Генріхівка. Населення - 2561 чоловік.
На території села розміщується комплексна бригада Маньківського колгоспу «12-річчя Жовтня», яка користується 1972 га землі, в т. ч. 1582 га орної. Основний господарський напрям бригади - зернові й технічні
культури, м'ясо-молочне тваринництво. На її території розташовані допоміжні підприємства - столярні й слюсарні майстерні, вальцьовий млин та пилорама. В селі також є цукровий завод, заснований 1844 року. В ювілейному 1967 році підприємству вручено на вічне збереження пам'ятний Червоний прапор ЦК КП України, Президії Верховної Ради УРСР, Ради Міністрів УРСР та Укрпрофради.
В селі є середня школа, будинок культури, З бібліотеки, 2 стаціонарні кіноустановки, 2 дитячі садки, дільнична лікарня, аптека.
Партійна організація налічує 54 комуністи. У селі працюють 36 комсомольців.
В роки Великої Вітчизняної війни у Червоній Армії перебувало 442 чоловіка. За мужність і відвагу, виявлені в боях з фашистами, 441 воїн був нагороджений орденами і медалями СРСР.

Красносілка