Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Комарівці

Комарівці - село, центр сільської Ради, розташоване за 8 км від районного центру, за 7 км від залізничної станції Комарівці. Населення - 1891 чоловік.
В селі розміщена центральна садиба радгоспу «Подільський». За господарством закріплено 2676 га землі, у т. ч. 1752 га орної. Тут вирощують зернові, цукрові буряки та інші культури. 188 га зайнято під садами. Розвинене м'ясо-молочне тваринництво. В радгоспі працює В. М. Крохмаль - заслужений садівник республіки, нагороджена орденом Леніна.
Є середня школа, бібліотека.
На вирішальних ділянках господарства і культури села трудиться 34 комуністи і 131 комсомолець. Партійна організація існує з 1932, комсомольська -з 1924 року.
Село засноване у XVI ст. 1822 року народний месник У. Кармалюкз групою повстанців напав на маєток місцевого поміщика. В роки буржуазно- демократпчної революції 1905-1907 pp. селяни намагалися заволодіти землею поміщика.
Поблизу села виявлено поселення трипільської культури.

Комарівці