Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Павлівка

Павлівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 10 км від районного центру, за 7 км від залізничної станції Ржевуська. Населення - 1977 чоловік. Сільраді підпорядковане село Круподеринці.
Тут розміщена центральна садиба колгоспу ім. XXI з'їзду КПРС. В користуванні колгоспу 4244 га землі, в т. ч. 3055 га орної. Провідні галузі виробництва - рільництво й тваринництво.
У Павлівці є восьмирічна школа, будинок культури, бібліотека; медпункт. В партійній організації - 46 членів КПРС, у комсомольській-105 членів ВЛКСМ.
В історичних джерелах є згадка про те, що 1741 року в Павлівці було 43 двори. У 1880 році селяни Павлівки і Круподеринців запротестували проти неправильного розмежування земель. На втихомирення їх були кинуті 2 роти солдатів, які заарештували 24 селян, а розмежування відклали.
Під час Великої Вітчизняної війни у Крупо- деринцях діяла підпільна диверсійна група.

Павлівка