Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Савинці

Савинці - село, центр сільської Ради. Лежать у верхів'ї річки Бережанки, за 25 км від районного центру, за 15 км від залізничної станції Демківка. Населення- 1325 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Довжок, Зелений Довжок та Китайгород.
У селі розміщена центральна садиба колгоспу «Шляхом Леніна». За господарством закріплено 3400 га землі, в т. ч. 2570 га орної. Виробничий напрям - рослинницько-тваринницький.
В Савинцях е середня школа, будинок культури, бібліотека. Видається багатотиражна газета «Вперед». В партійній організації, створеній 1920 року, тепер 43 комуністи, в комсомольській - 98 членів ВЛКСМ.
У травні 1861 року мешканці села відмовилися виконувати панщину й інші повинності.
Уродженцеві села Т. Г. Мазуру за мужність, виявлену в боях за оволодіння Берліном, присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Мешканець Савинців Т. О. Грубий - кавалер ордена Слави трьох ступенів.

Савинці