Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Носівці

Носійці - село, центр сільської Ради. Розташовані за 22 км від районного центру, за 6 км від залізничної станції Ситківці. Населення - 1757 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Косанове, Трубочка.
В селі розміщена центральна садиба колгоспу ім. Леніна. За господарством закріплено 4333 га землі, в т. ч. 3215 га орної. Основний виробничий напрям - рільництво й тваринництво.
Є середня школа, клуб, бібліотека; дільнична лікарня. Видається багатотиражна газета «Шляхом Ілліча», споруджено пам'ятник В. І. Леніну. Комуністів у селі 77, комсомольців 163.
Село згадується в історичних джерелах XVI ст. Під час революції 1905-1907 pp. в Но- сівцях відбулися заворушення селян.
Уродженцеві с. Косанового Т. Я. Гулеватому за героїзм, виявлений в роки Великої Вітчизняної війни, присвоєно звання Героя Радянського Союзу.
На околиці с. Косанового досліджено могильник черняхівської культури. Розкопано 121 поховання, де знайдено срібні та бронзові прикраси, зокрема шийну гривню, і скляний посуд.

Носівці