Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Росоша

Росоша - село, центр сільської Ради, знаходиться за 8 км від районного центру і за 18 км від залізничної станції Кублич. Населення - 1293 чоловіка. Сільській Раді підпорядковані населені пункти Кам'янки, Кожухівка, Удич, Червоний Кут.
Місцевий колгосп «Україна» спеціалізується на відгодівлі великої рогатої худоби, має в користуванні 4361 га землі, в т. ч. орної - 3423 га. На території Росошанської сільської Ради працює Удицький цукровий завод. Колгоспницю Б. П. Івангородську нагороджено орденом Леніна.
У Росоші є восьмирічна школа, тут відкрили консультпункт Теплицької середньої заочної школи. Жителі Росоші мають будинок культури, бібліотеку. Виходить багатотиражна газета «Україна».
Партійну організацію засновано 1928 року, комсомольську - 1930. На різних ділянках виробництва трудяться 28 комуністів і 89 комсомольців.
В історичних джерелах збереглися відомості про існування села у XVIII ст. У вересні-грудні 1941 року в Удичі організували підпільну групу, яку очолили комуніст Ф. Волощук і комсомолець М. Корнійчук. Удицькі підпільники подавали допомогу партизанам, що діяли у навколишніх селах.

Росоша