Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Вербовець

Вербовець - село, центр сільської Ради, розташоване за 11 км від районного центру та за 34 км від залізничної станції Котюжани, на схилах берегів річок Батога й Бахтинки. Населення - 1090 чоловік. Сільській Раді підпорядкований населений пункт Виноградне (колишні Сказинці).
На території села знаходиться центральна садиба колгоспу «Росія». За господарством закріплено 5505 га землі, в т. ч. 3176 га орної. У господарстві є олійниця.
Діти жителів села навчаються у середній школі. До послуг трудящих клуб, бібліотека.
Партійну організацію засновано 1939 року. Нині в селі трудяться 35 комуністів, 103 комсомольці.
Перша згадка про село в письмових джерелах належить до 1439 року. На початку XVI ст. його зруйнували татари. В квітні 1905 року селяни повстали проти поміщика. Для придушення непокірних були викликані війська. У серпні 1918 року жителі села виступили проти австро-німецьких інтервентів, за що на них було накладено велику контрибуцію. 1929 року в селі створюється колгосп.

Вербовець