Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Конищів

Конищів - село, центр сільської Ради. Віддаль до районного центру 20 км та до залізничної станції Копай - 20 км. Населення - 1320 чоловік. Сільській Раді підпорядковані населені пункти Зяаменівка і Ягідне (до 1964 року відповідно Богушівка й Калівка).
Колгосп «Україна», центральна садиба якого знаходиться в селі, користується 4428 га землі, в т. ч. 3345 га орної. Він спеціалізується на відгодівлі великої рогатої худоби та птахівництві.
У Конищеві є восьмирічна школа, клуб, бібліотека.
1928 року створено партійну організацію, 1927 - комсомольську. Тепер у Конищеві працюють 40 комуніотів і 75 комсомольців.
В історичних джерелах є згадка про існування села в першій половині XVI ст. 1734 року селяни повстали проти поміщицького гніту, вони запросили в село гайдамаків під керівництвом Ф. Мироненка. Незадоволення селян викликало проведення реформи 1861 року. Сталося заворушення селян Конищева і в червні 1905 року. 1922 року в селі заснували сільськогосподарське товариство «Надія».

Конищів