Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Животівка

Животівка - село, центр сільської Ради, розташоване на лівому березі річки Живої, притоки річки Роськи, за 36 км від районного центру, за 16 км від залізничної станції Оратів. Населення - 1762 чоловіка.
Колгосп ім. Жданова користується 2700 га землі, в т. ч. 2048 га орної. Господарство - багатогалузеве. Дояру І. Д. Паламарчуку присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці, ланкову Г. Т. Мельничук нагороджено орденом Леніна.
Працюють восьмирічна школа, будинок культури, бібліотека, медпункт, пологовий будинок.
Є партійна (існує з 1932 року) і комсомольська (заснована 1926 року) організації, які об'єднують 24 комуністи і 118 комсомольців.
В селі народилися Б. К. Бабенко, капітан- десантник, командир партизанського загону «Іскра», який бив ся з німецькими фашистами та їх прибічниками на території Вінницької і Київської областей, М. С. Антонець - Герой Радянського Союзу.
Уродженці села О. І. Гнатюк - доктор медичних наук, В. С. Вознюк - полковник, кандидат технічних наук.

Животівка