Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Багринівці

Багринівці - село, центр сільської Ради, розташоване за 23 км від районного центру і за ЗО км від залізничної станції Хмільник. Населення – ЗО10 чоловік. Сільській Раді підпорядковане село Гончарівка.
Місцевий колгосп «Росія» обробляє 6093 га землі, у т. ч. 3812 га орної. Тут вирощують зернові й технічні культури. Працює цегельний завод.
Є середня школа, бібліотека, стаціонарна кіноустановка, дільнична лікарня, дитячі ясла.
В селі налічується 45 комуністів і 170 комсомольців. Партійну організацію засновано у 1929, комсомольську - у 1925 році.
У письмових джерелах село згадується на початку XV століття. В роки громадянської війни у Багринівцях перебував штаб однієї з дивізій Першої Кінної армії.
На фронтах Великої Вітчизняної війни брали участь 846 чоловік, з них орденами й медалями СРСР нагороджено 766. Полягли в боях 210 чоловік.
У Багринівцях народився і провів дитячі та юнацькі роки А. Г. Цимбалюк, якому за форсування Дніпра присвоєно звання Героя Радянського Союзу.

Багринівці