Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Серебрія

Серебрія - село, центр сільської Ради. Віддаль до районного центру - 44 км, до найближчої залізничної станції Удич - 12 км. Населення - 937 чоловік. Сільській Раді підпорядковане село Березівка.
В селі розташована центральна садиба колгоспу «Зоря комунізму». В господарстві 3310 га землі, в т. ч. орної 2700 га. Основний напрям виробництва - зернові й технічні культури та м'ясо-молочне тваринництво. За високі врожаї цукрових буряків ланкову колгоспу 3. Л. Ткачук нагороджено орденом Леніна. В селі трудяться 38 комуністів й 22 комсомольці.
У Серебрії - початкова школа, 2 бібліотеки, будинок культури, дитячі ясла. Видається багатотиражна газета «Колгоспне село».
За бойові заслуги в боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини у 1941-1945 роках 156 жителів села були нагороджені орденами і медалями.
Село існує з середини XVIII століття.
Поблизу Березівки виявлено залишки поселення доби неоліту.

Серебрія