Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Козлів

Козлів - село, центр сільської Ради. Лежить на річці Карайці (притока Дністра), за 42 км від районного центру і залізничної станції Могилів-Подільський. Населення - 892 чоловіка. Сільраді підпорядковані населені пункти Липчани та Нагоряни.
В селі розміщена центральна садиба радгоспу ім. Леніна. Господарство обробляє 4609 га землі, в т. ч. 2094 га орної. Спеціалізується на вирощуванні зернових культур, тютюну, винограду.
Є восьмирічна школа, будинок культури, бібліотека; фельдшерсько-акушерський пункт. Встановлено пам'ятник В. І. Леніну. Комуністів - 45, комсомольців - 115.
В писемних джерелах Козлів згадується вперше в XVI ст. 1905 року в селі відбулися заворушення. Для розправи з селянами були кинуті війська.
На березі Дністра поблизу с. Нагорян виявлено три пізньопалеолітичні стоянки, а в урочищі Плоцеся - поселення черняхівської культури.

Козлів