Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Чернявка

Чернявка - село, центр сільської Ради. Розташована за 24 км від районного центру, за 13 км від залізничної станції Погребище-Друге.
Населення - 2325 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Ганнівка та Скала.
В селі розміщена центральна садиба колгоспу ім. 40-річчя Жовтня. Господарство користується 4649 га землі, в т. ч. 2764 га орної. Вирощує зернові культури. Тваринництво - м'ясо-молочного напряму. Комбайнер М. К. Снідевич удостоєна звання Героя Соціалістичної Праці.
Є середня школа, будинок культури, бібліотека; фельдшерсько-акушерський пункт. Видається багатотиражна газета «Шлях Ілліча». Комуністів - 54, комсомольців - 154.
В писемних джерелах вказується, що в XVII ст. Чернявка була великим населеним пунктом. У 1905 році відбулися заворушення селян.
На полях Чернявки збереглися залишки поселень трипільської культури, доби пізньої бронзи, скіфських часів та черняхівської культури.

Чернявка