Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Метанівка

Метанівка - село, центр сільської Ради, лежить на лівому березі Південного Бугу, за 31 км від районного центру, за 7 км від залізничної станції Дукля. Населення - 1595 чоловік. Сільраді підпорядковане село Завадівка.
За місцевим колгоспом «Дружба» закріплено 4293 га землі, в т. ч. 3222 га орної. Напрямок господарства - зерно-тваринницький. Розвинуте також рибництво, у колгоспі 70 га ставків. Свинарку О. А. Івахненко
нагороджено орденом Леніна.
Партійна організація існує з 1932 року, комсомольська - з 1931. У колгоспному виробництві трудяться 42 комуністи й 101 комсомолець.
Перші згадки про Метанівку є в джерелах XVIII ст. В травні-червні 1905 року розгорнувся страйковий рух селян і наймитів Метанівки, які вимагали підвищити оплату праці. З листопада 1943 року до березня 1944 року на території Метанівки і навколишніх сіл діяв партизанський загін ім. Чапаева на чолі з М. О. Литвиновим.

Метанівка