Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Каришків

Каришків - село, центр сільської Ради, розташоване за 42 км від районного центру, за 12 км від залізничної станції Копай. Через село протікає річка Коритниця. Населення - 1559 чоловік. Сільраді підпорядковане село Червоне.
Каришківський колгосп ім. Дзержинського користується 4377 га землі, у т. ч. 2984 га орної. Тут вирощують зернові, цукрові буряки та інші культури. 208 га зайнято під садами. Розвинене м'ясо-молочне тваринництво. Комбайнера М. І. Калинника удостоєно звання Героя Соціалістичної Праці.
В селі є середня школа, клуб, бібліотека; фельдшерсько-акушерський пункт, зуболікарський кабінет, профілакторій. Виходить колгоспна багатотиражна газета «Зоря комунізму».  61 чоловіка об'єднує у своєму складі партійна організація, 80 - комсомольська.
Село засноване в другій половині XVI ст. В 1672 році воно зазнало нападу татар.
В період першої російської революції 1905-1907 pp. в селі відбувся страйк сільськогосподарських робітників.
678 жителів села брали участь у боях проти німецько-фашистських загарбників в роки Великої Вітчизняної війни, 250 з них відзначені бойовими нагородами.

Каришків