Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Нападівка

Нападівка - село, центр сільської Ради, лежить на річці Нападівці, за 10 км від районного центру, за 9 км від залізничної станції Липовець. Населення - 1580 чоловік Сільраді підпорядковане село Вікентіївка (до 1946 року - Віцентівка).
У Нападівці розташована центральна садиба колгоспу ім. Калініна. Господарство користується 4238 га землі, у т. ч. 3548 га орної, вирощує зернові і технічні культури, розвиває м'ясо-молочне тваринництво.
Працюють восьмирічна школа, будинок культури, бібліотека, фельдшерсько-акушерський пункт. Виходить багатотиражна газета «Нападівський колгоспник».
На обліку партійної і Комсомольської організацій 30 комуністів і 70 комсомольців.
Письмові джерела свідчать про існування села на початку XVIII ст. Зберігся палац кінця XVIII століття.
Житель села Нападівки підполковник А. П. Яківчук за героїзм і мужність на фронтах Великої Вітчизняної війни, за допомогу братньому польському народові нагороджений 2 орденами Червоного Прапора, 2 орденами Польської Народної Республіки, 6 медалями СРСР. За виробничі успіхи у відбудові столиці України Києва X. І. Кравчука нагороджено орденом Леніна.

Нападівка