Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Вишківці

Вишнівці - село, центр сільської Ради, лежить на річці Шпиківці, притоці Південного Бугу, за 26 км від районного центру, за 20 км від найближчої залізничної станції Кароліна. Населення - 1374 чоловіка. Сільраді підпорядковані села Вигнанка, Забужжя, Ясенове.
За колгоспом ім. Кірова закріплено 4217 га землі, у т. ч. 3123 га орної. Тут вирощують зернові й технічні культури, займаються садівництвом, бджільництвом. Є ставки. Розвинене тваринництво.
Працюють восьмирічна школа, 2 сільські бібліотеки, будинок культури, радіовузол,
2 медпункти, стадіон.
На вирішальних ділянках виробництва і культури села трудяться 56 комуністів і 40 комсомольців. Партійна організація існує
3 1931 року.
Перша письмова згадка про село датується 1594 роком. За переказами, колись на цьому місці було село Градусове, пізніше - Вишньове.
У жовтні 1917 року селяни, очолювані солдатом-кулеметником Ф. С. Слободянюком, знищили загін охорони поміщика, а його землю роздали безземельним і малоземельним.
Біля Вишківців знайдено залишки поселення трипільської культури, а поблизу села Забужжя - поселення черняхівської культури та скарб із 100 римських монет II-III століть.

Вишківці