Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Мітлинці

Мітлинці - село, центр сільської Ради. Розташовані за 10 км від районного центру і залізничної станції Гайсин. Населення - 1385 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Карбівське та Шура-Мітлинецька.
В селі розміщена центральна садиба колгоспу ім. Карла Маркса. За господарством закріплено 3505 га землі, в т. ч. 2515 га орної. Виробничий напрям - зерно-буряковий та м'ясо-молочний.
Працюють 8-річна школа, клуб, бібліотека; медичний пункт. Партійна організація працює з 1932 року, комсомольська - з 19ж. В них нині на обліку 47 комуністів та 76 комсомольців.
Згадується село вперше в документах XVIII століття.
Уродженець села П. І. Николаєнко (1914- 1943) - командир танкової роти, відзначився високою доблестю в боях. Йому посмертно присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Вдячні земляки спорудили в селі пам'ятник П. І. Николаєнку.
На околиці Мітлинців виявлено поселення трипільської культури.

Мітлинці