Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Фронтівка

Фронтівка - село, центр сільської Ради, лежить у верхів'ях річки Гірського Тікича, за 36 км від районного центру, за 0,5 км від залізничної станції Фронтівка. Населення - 1472 чоловіка.
В селі розташований колгосп «Праця». За господарством закріплено 1642 га землі, у т. ч. 1255 га орної. Тут вирощують зернові і технічні культури, розвинуте тваринництво. На станції Фронтівка містяться бурякоприймальний пункт Кам'яногірського цукрокомбінату, перевалочний пункт заготконтори Іллінецької райспожив-спілки.
Є середня школа, будинок культури, 3 бібліотеки, лікарня, аптека. Виходить багатотиражна газета «Колгоспна праця».
З 1933 року в селі існує партійна організація, з 1926 - комсомольська. Нині вони об'єднують 45 комуністів і 95 комсомольців.
Село Фронтівка відоме з XVII століття.
Під час Великої Вітчизняної війни багато жителів Фронтівки входили до підпільної антифашистської групи, яку очолювала В. Г. Татарчук, а після її загибелі - Л. П. Столяр.

Фронтівка